Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kate Moss ve ailesi Formentera’da

24 Ağustos, 2014 | 14:58

Dünyaca ünlü top model Kate Moss, eşi ve kızıyla birlikte Akdeniz’in özgür adası Formentera’da tatil yapıyor.

CumCuma’nın haberine göre;

Ünlü model, Akdeniz’in özgür adası olarak geçen, İspanya‘ya ait Balear Adaları’nın en küçük ve en güneydeki üyesi Formentera’da gününü gün ediyor.

İspanyol adaları arasında aile tatili için en uygun olanı kuşkusuz Formentera’da. Kate Moss da bunu anlamış olacak ki eşi ve kızıyla tatilini burada geçiriyor. Ünlü çift, upuzun bembeyaz kumlara sahip sakin plajlar, küçük gizli koylar, kristal berraklığındaki denizi ve masmavi gökyüzü ile stresten uzak bir tatil geçiriyor.

Tabi ki İspanyol adası demek, Akdeniz Mutfağı demek…

Formentera’da deniz mahsulleri ile yapılmış leziz yemekler eşliğinde enfes şarapları tadan Kate Moss, tüm yılın yorgunluğunu üzerinizden atmış gibi görünüyor.

Kate Moss ve ailesinin Formentera tatili sonrası, ünlü DJ David Guetta‘nın dünyanın en büyük partilerini verdiği komşu ada İbiza’ya geçmesi bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akdeniz Mutfağı, Balear Adaları, Balear Adaları İspanya, David Guetta, David Guetta ibiza, David Guetta ispanya, David Guetta konserleri, David Guetta parti, Formentera, Formentera adası, Formentera ibiza, Formentera ispanya, Formentera Kate Moss, Formentera tatil, Formentera tatili, Formentera turu, İspanyol Adaları, İspanyol Adası, İspanyol adası Formentera, Kate Moss, Kate Moss ibiza, Kate Moss ispanya, Kate Moss tatil,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları