Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Katar’ın müthiş değişimi

18 Şubat, 2014 | 16:08

katar-değişim

Doğusunda Birleşik Arap Emirlikleri ile çevrili olan Katar’ın otuz beş yıl içinde yaşadığı müthiş değişim görenleri hayrete düşürüyor.

katar-otuz-bes-yil

 

Resmi adıyla Katar Emirliği yaşadığı büyük değişim ile dikkat çekti. Katar Emirliği’nin otuz beş yıl önceki halinin fotoğrafları paylaşıldı. Eski fotoğrafları görenler Katar’daki müthiş değişime inanamıyor. Dubai’ye benzeyen büyük iş yapıları, palmiyeler, sahillerinde spor yapan insanlarla oldukça modern bir görüntü veren Katar’ın eski ve gelişmemiş halinden sonra yaşadığı değişim seyahat tutkunlarının da dikkatini çekiyor.

DUBAI GEZİLERİ VE FUAR TURLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Dubai fuar, dubai gezi, Katar, katar değişim, katar emirlikleri, katar otuz beş sene,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları