Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Katara Hospitality Grup, La Liga Ortaklığını Açıkladı

13 Mart, 2017 | 09:36

 

Katara Hospitality Group and La Liga

Katara Hospitality Gurup, La Liga Ortaklığını Açıkladı. Doha ‘da Ortak Yeni Otel Tanıtımı Gerçekleşti.

Doha’nın ünlü otel gurubu Katara Hospitality Gurup hafta sonu Doha Hotel Park’da yaptığı basın toplantısı ile La Liga ortaklığını açıkladı. Katara Hospitality, bu yılın ortalarında açacağı Katara Hotel Park ve yeni spor salonunu La Liga takımlarının kullanmalarını sağlayacağı bir ortam olarak hizmet vermeye planlıyor. Lansman davetinin yapılarak basına tanıtılan proje La Liga yöneticileri ile ortak yürütülerek gerçekleştirildi. Hotel Park Katara’da özel spor salonu ve tesisi inşa edilerek otelin tamamen spor üzerine kurulması hedeflenmişti.

Katara Hotel Park, tanıtımında La Liga yetkililerinden Orta Doğu ve Kuzey Afrika Direktörü Fernando Sanz ve Genel Pazarlama ve Satış Müdürü Adolfo Bara katılım gösterdiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Doha, Hotel Park, Katara Hospitality, La Liga,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları