Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Katara Hospitality Grup, La Liga Ortaklığını Açıkladı

13 Mart, 2017 | 09:36

 

Katara Hospitality Group and La Liga

Katara Hospitality Gurup, La Liga Ortaklığını Açıkladı. Doha ‘da Ortak Yeni Otel Tanıtımı Gerçekleşti.

Doha’nın ünlü otel gurubu Katara Hospitality Gurup hafta sonu Doha Hotel Park’da yaptığı basın toplantısı ile La Liga ortaklığını açıkladı. Katara Hospitality, bu yılın ortalarında açacağı Katara Hotel Park ve yeni spor salonunu La Liga takımlarının kullanmalarını sağlayacağı bir ortam olarak hizmet vermeye planlıyor. Lansman davetinin yapılarak basına tanıtılan proje La Liga yöneticileri ile ortak yürütülerek gerçekleştirildi. Hotel Park Katara’da özel spor salonu ve tesisi inşa edilerek otelin tamamen spor üzerine kurulması hedeflenmişti.

Katara Hotel Park, tanıtımında La Liga yetkililerinden Orta Doğu ve Kuzey Afrika Direktörü Fernando Sanz ve Genel Pazarlama ve Satış Müdürü Adolfo Bara katılım gösterdiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Doha, Hotel Park, Katara Hospitality, La Liga,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları