Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Katar vizesi de kalkıyor

15 Şubat, 2010 | 12:00

Katar vizesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Katar vizesinin kaldırılacağını açıkladı.

Erdoğan: ”Resmi vizeleri inşallah Katar’la kaldırıyoruz. Bize en az Suriye kadar Ürdün, Lübnan kadar yakın olan Katar’la da benzer şeklide yeni bir dönemin kapılarını aralamak istiyoruz. Türkiye’nin kapıları, Katar’lı yatırımcılara, turistlere, iş adamlarına ardına kadar açık olacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın” dedi.

Four Seasons Otel’de dün yapılan Türk-Katar İş Forumunda konuşan Başbakan Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak, bu coğrafyadaki her türlü gelişmeyi çok yakından izlediklerini, bölgedeki tüm ülke vatandaşlarını kardeşleri olarak gördüklerini söyledi.

Erdoğan, ”Kardeşlerimizin başarısı karşısında milletçe seviniyor, hüzünleri karşısında milletçe biz de hüzünleniyoruz. Biz aramızdaki mesafeye ve farklı dillere rağmen tarih boyunca bir ve beraber yaşamış, özellikle o ruh kökünden gelen, gönül diliyle lisan-ı kalp ile konuşan, birbirini çok iyi anlayan milletiz. Katar ile Türkiye aslında birbirinden çok uzak kaldılar. İşbirliği içinde aramızdaki uzaklığı artık geçmişte bırakmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Tayyip Erdoğan, Katar Vizesi Kaldırıldı, Katar Vizesi Kalktı, Recep Tayyip Erdoğan Katar Vizesi, Türk-Katar İş Forumu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları