Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Katar ile mutabakat! Vizeler kaldırıldı

02 Aralık, 2015 | 12:39

katar vize Cumhurbaşkanı Erdoğan, bundan böyle Türkiye ile Katar arasındaki vizelerin kaldırıldığını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar ziyaretinde Tükiye’nin bu ülkeden uzun vadeli ve düzenli LNG ithalatı yapmasını sağlayacak ön mutabakat zaptı imzaladı.

Cumhurbaşkanı burada yaptığı açıklamada Türkiye ile Katar arasındaki vizelerin kaldırıldığını söyledi. Bundan böyle Türk vatandaşlarının Katar’a vizesiz gidebileceğini belirten Erdoğan, bunun bir son dakika uygulaması olduğunu söyledi ve Katar Emiri Bin Hamad Al Sani’ye teşekkür etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
katar vize, katar vize kaldırıldı, Recep Tayyip Erdoğan, Tayyip Erdoğan, Tayyip Erdoğan katar, Türkiye, Türkiye katar vize, Türkiye turizm, Türkiye Vize,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları