Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Katar Havayolları’nda bombalı pakete müdahale edildi

01 Kasım, 2010 | 13:20

Katar Havayolları’nda bombalı pakete müdahale edildi

Yemen’den ABD’ye gönderilmek istenen bombalı paket Dubai’de kontrol altına alındı. Dubai’de ele geçirilen bombanın aktarmalı iki ayrı yolcu uçağıyla taşındığı ortaya çıktı. Diğer bombalı paket ise İngiltere’de bulundu.

Katar Havayolları’nın bir yetkilisinden alınan bilgiye göre, bilgisayar kartuşu ve yazıcının içine saklanan bomba, Yemen’in başkenti Sana’dan Doha’ya Airbus A320 ile taşındı ve Katar Havayolları’na ait başka bir yolcu uçağıyla Dubai’ye transfer edildi.

Yemen polisi tarafından, Bonbaları gönderdiği iddiası ile Sana Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi 22 yaşındaki Hanan El Samawi ve annesi gözaltına alındı, ardından serbest bırakıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Katar Havayolları, Katar Havayolları Ankara Seferleri, Katar Havayolları Bomba, Katar Havayolları Bombalı paket, Katar Havayolları Doha, Katar Havayolları Dubai, Katar Havayolları Dubai Bomba, Katar Havayolları haberleri, Katar Havayolları İstanbul, Katar Havayolları Kargo, Katar Havayolları Türkiye, turizm gazete, turizm gazeteleri, Turizm Gazetesi, turizm tatil gazetesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları