Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Katar Hava Yolları’na gala yemeği

09 Nisan, 2010 | 14:47

Katar Hava Yolları’nın ilk Ankara Doha uçuşu, görkemli bir gala yemeği ile kutlandı.

Birçok ünlü ismin katıldığı gecede, Süperstar Ajda Pekkan, sahne aldı.

Ankara ve Doha arasında seferlere başlayan Katar Hava Yolları’nın ilk Ankara-Doha uçuşu, politika, iş ve diplomasi dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı geceyle kutlandı.

Sheraton Otel’de Katar Hava Yolları Ceo’su Akbar Al Baker’in ev sahipliği yaptığı geceye Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve eşi Esra Şimşek, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, Gama Holding Onursal Başkanı Erol Üçer ve eşi Mine Üçer, TAV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın’ın yanı sıra çok sayıda yabancı misyon temsilcisi ve davetliler katıldı.

Sunuculuğu Seray Sever’in yaptığı gece, Akbar Al Baker’in konuşmasıyla başladı. Gece, kum sanatçısı Bulat Gafarov’un gösterisiyle devam etti. Gafarov, kumla yaptığı figürlerden oluşan gösterisiyle büyük beğeni kazandı. Katar misafirperverliğini en iyi şekilde göstermek için bütün ayrıntıların düşünüldüğü gecede, Katar Hava Yolları hostesleri konuklara hurma ve su ikram etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Katar Hava Yolları, Katar Hava Yolları Ajda Pekkan, Katar Hava Yolları Ankara Seferleri, Katar Hava Yolları Doha Ankara Uçuşu, Katar Hava Yolları Gala Yemeği, Katar Hava Yolları Haberleri, Katar Hava Yolları seray SEver,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları