Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kaş’ta dalış yasağı

25 Nisan, 2009 | 15:57

Kaş dalış Turizmin gözde merkezlerinden Kaş’ta dalış krizi yaşanıyor.

Yeterlilik belgelerini yenilemeyen dalış merkezlerine limandan tekneyle çıkış izni verilmemesi kararını alan Kaş Kaymakamı Süleyman Yılmaz, su altında özel güvenlik tertibatıyla dalışın zorunlu olduğunu, Kaş’taki 19 dalış merkezinin de bu yöndeki sertifikalarının süresinin 31 Aralık 2008’de sona erdiğini bildirdi.

Dalış merkezlerine 1 Ocak’tan bu yana sertifikalarını yenilemeleri için duyuru yaptıklarını, ancak merkezlerin işlemleri ihmal ettiklerini ifade eden Yılmaz, başvuran ve eksikliklerini tamamlayan dalış merkezlerine sertifikalarını kısa sürede vereceklerini dile getirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dalış merkezleri, Kaş, Kaş'ta dalış, Süleyman Yılmaz,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları