Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kartepe’de tatilcilerin kar keyfi

08 Aralık, 2011 | 13:58

Kocaeli’nde bulunan Kartepe Kayak Merkezi’nde kar kalınlığı 40 santimetreye ulaştı. Tatilciler, gece yağan karın keyfini, gündüz yürüyüş ve kardan adam yaparak çıkardı.

Samanlı Dağları’nın zirvesinde bulunan ve denizden yüksekliği bin 600 metreyi bulan Kartepe’de, kar yağışı gece aralıklarla etkili oldu.

Otel yetkilileri, kar kalınlığının 40 santimetreye çıktığını söyledi. Otelin doluluk oranının yüzde 60 olduğunu belirten yetkililer, Kartepe’ye çıkıştaki yolun açık olduğunu ve sıkıntı yaşanmadığını kaydetti. Kartepe’de bulunan tatilciler, karın keyfini yürüyüş ve kardan adam yaparak çıkardı. İstanbul’dan geldiğini söyleyen bir tatilci, “İstanbul’da kar yok. Biz de Kartepe’ye gelerek karın keyfini yaşıyoruz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kartepe, Kartepe kar, Kartepe kar keyfi, Kartepe Kayak Merkezi, Kartepe tatil, Kartepe tatili, Kocaeli Kartepe,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları