Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kartepe Kayak Merkezi yılbaşı tatili için hazır!

27 Aralık, 2018 | 12:46

Kartepe Kayak Merkezi yılbaşı tatili için hazır!

Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden biri olan ve İstanbul’a yakınlığıyla dikkati çeken Kartepe Kayak Merkezi, yılbaşı tatilinde de Sapanca Gölü ve İzmit Körfezi manzarası eşliğindeki etkinliklerle kayakseverleri ağırlamaya hazır.

Doğal güzelliği, ormanları ve Sapanca Gölü manzarasıyla yılbaşında yerli ve yabancı turistleri ağırlayacak olan Türkiye’nin önemli kayak merkezlerinden olan Kartepe’de hazırlıklar tamamlandı.

Kartepe Kayak Merkezi yılbaşına hazır

Kartepe Kayak Merkezi yılbaşı tatili için hazır

Günübirlik tatil yapmak isteyenlerin kış aylarında akınına uğrayan ve sene boyunca yaklaşık 300 bin kişiyi misafir eden Kartepe Kayak Merkezi, 2019 yılına girerken tatilcilere en güzel şekilde hizmet vermek için hazırlıklarını tamamladı. Kayak turlarına katılmak isteyenler tarafından her yıl dolup taşan Kartepe’de pistler de hazır.

Yılbaşındaki tatillerini farklı aktivitelerle de unutulmayacak bir şekilde geçirmek isteyen tatilciler de artık gün saymaya başladı. Kayakseverlerin her yıl akın ettiği, aynı zamanda Zipline, paintball, binicilik, safari turları gibi etkinliklerle de hizmet veren Kartepe bölgesindeki işletmeler, yöresel tatlarıyla de yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı.

Kartepe Kayak Merkezi'nde rezervasyonların yüzde 90'ı doldu

Yılbaşı rezervasyonları % 90’ı geçti

İstanbul’a yakınlığı ve ulaşımının kolay olması sayesinde her mevsim yerli ve yabancı turistleri ağırlayan kayak merkezinde bulunan tek otelde yılbaşı rezervasyonları günler öncesinden yüzde 90’ı geçerken misafirler Kartepe ve Maşukiye bölgesindeki butik otel ve pansiyonlar ile şehir merkezindeki otellerde de yerlerini ayırtıyor.

WTS kalitesi ile Yurt İçi Kayak Turları sizi bekliyor!

Kocaeli’nin Kartepe ve Maşukiye bölgesinde doğayla baş başa olan tesislerde onlarca çeşitten oluşan kahvaltıyla güne başlama imkanı bulan tatilciler, daha sonra Kartepe Kayak Merkezi’ne çıkarak Sapanca Gölü ve İzmit Körfezi manzarası eşliğinde kayak ve snowboard yapabiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kartepe Kayak Merkezi, Kayak, Kış sezonu, Kocaeli, Maşukiye, Sapanca Gölü, Yeni Yıl eğlencesi, Yeni yıl kutlamaları, Yılbaşı rezervasyonları, Yılbaşı tatili,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları