Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kartepe’ de kar kalınlığı bugün 1,5 metreye ulaştı

28 Aralık, 2011 | 18:06

İstanbul’ a yakın kayak merkezleri arasında en çok tercih edilen Kartepe Kayak Merkezi’nda bugün saat 10.00 itibariyle kar 1 metre 30 santimetreye ulaştı.

İstanbul’ a yakın kayak merkezleri arasında en çok tercih edilen Kartepe’ de kar kalınlığı bugün itibari ile metre 30 santimetreye ulaştı.

Konum itibari ile de pistleri ile de haftasonu kaçamaklarının ilk adresi olarak akla gelen Samanlı Dağları  zirvesinde bulunan Kartepe Kayak Merkezi  bir tarafta Sapanca Gölü diğer yanda İzmit Körfezi manzarası ile İstanbul’a sadece 1 saat uzaklıktadır.

Kartepe Kayak Merkezi pistleri, konaklama merkezleri ve otellerin yaptıkları muhteşem kampanyalar ile son zamanların cazibe merkezleri arasındadır.  En kolay pistten, profesyonele kadar toplam 17 pisti bulunan bölgedeki tek otel olan The Green Park Resort Kartepe’ye  misafirlerinin sorunsuz ve konforlu bir kış tatili geçirmelerini sağlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Haftasonu kaçamakları, İstanbul' a yakın kayak merkezleri, Kartepe, Kartepe Kar Kalınlığı, Kartepe kayak, Kartepe Kayak Merkezi, Kartepe Kayak Merkezi haberleri, Kartepe Kayak Merkezi pistleri, Kartepe Konaklama, Kartepe Otelleri, Kartepe' de kar kalınlığı, Kayak Merkezleri, The Green Park Resort Kartepe,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları