Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kartepe’ de kar kalınlığı tatilcileri sevindirdi

20 Ocak, 2012 | 16:40

İstanbul’ a sadece 1 saat mesafede olan Kartepe Kayak Merkezi’nde kar kalınlığı 1,85 cm.’lere ulaşırken tüm pistlerin açık olduğu bildirildi.

Kartepe kayak merkezinde kar kalınlığı tatilcilerin yüzünü güldürüyor. Sömestre tatilinde yakın kayak merkezlerini tercih edecek olanlar için muhteşem bir alternatif olan Kartepe kayak merkezinde kar yağışı hala devam ediyor ve tüm pistler açık durumda.

Kayak yapmak için uzaklara gitmek istemeyenler muhteşem Samanlı Dağları’nın zirvesinde yer alan, bir tarafta Sapanca Gölü diğer yanda İzmit Körfezi manzarası ile İstanbul’a sadece 1 saat mesafede olan Kartepe Kayak Merkezi’ni tercih edebilirler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kartepe, Kartepe kar, kartepe kar durumu, Kartepe Kar Kalınlığı, Kartepe kar keyfi, Kartepe kayak, Kartepe Kayak Merkezi haberleri, Kayak, Kayak Kartepe Kayak Merkezi, kayak sömestre, Kayak turları, sömestre kartepe, Sömestre Kayak, yakın kayak merkezleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları