Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kartalkaya kayak merkezine ilk kar yağdı

28 Ekim, 2015 | 08:00

Kartalkaya
Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden biri olan Kartalkaya’da mevsimin ilk kar yağışı gerçekleşti.

Kartalkaya Kayak Merkezinde etkili olan sağanak yağış dün gece saatlerinde yerini kar yağışına bıraktı. Etkili olan kar yağışı nedeniyle kayak merkezinin yüksek kesimleri beyaz örtüyle kaplandı.

Kartalkaya’daki otel yetkilileri karın geçen seneden daha erken yağdığını belirterek sezon için ümitli olduklarını ve hazırlıklarının sürdüğünü belirtti. Yetkililer geçtiğimiz sezon kar miktarının az olması nedeniyle sezonun erken kapandığını hatırlatarak bu sezon kayıplarını giderme ümidi taşıdıklarını söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bolu, Bolu Kartalkaya, Kartalkaya, Kartalkaya ilk kar, kartalkaya ilk karı, kartalkaya kar yağdı, Kartalkaya Kayak Merkezi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları