Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kartalkaya Kayak Merkezi yeni yıla yüzde 100 dolu giriyor!

31 Aralık, 2018 | 16:00

Kartalkaya Kayak Merkezi yeni yıla yüzde 100 dolu giriyor!

Yeni yıla Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden Kartalkaya Kayak Merkezi’nde girmek isteyenler nedeniyle konaklama yerlerinde doluluk yüzde 100’e ulaştı.

Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden biri olan Kartalkaya Kayak Merkezi’nde yeni yıl yoğunluğu yaşanıyor. Bolu kent merkezine yaklaşık 40 kilometre uzaklıkta Köroğlu Dağları’nın zirvesinde yer alan Kartalkaya’da bulunan toplam 2 bin yatak kapasiteli 5 otelde, yeni yıl dolayısıyla doluluk oranı yüzde 100’e ulaştı. Kar kalınlığı ise pistlerde yer yer yapay karla 1,5 metreyi buluyor.

Kartalkaya’da 60 kilometrelik 25 pistte bulunuyor

Günü birlik ve konaklamak için kayak merkezini tercih eden yerli ve yabancı tatilciler, toplam uzunluğu 60 kilometre olan 25 pistte, kayak ve snowboard yaparak ve otellerin düzenlediği eğlence programına katılarak yeni yıla “merhaba” diyecek.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Kayak Turları sizi bekliyor

Kartalkaya Jandarma Karakolu’nda görevli personel tarafından, kayak ve snowboard yaparken pistlerden çıkarak kaybolan tatilcilere, belirlenen alanlara yerleştirilen acil çağrı butonu uygulamasıyla kısa sürede müdahale ediliyor. Acil çağrı butonuna basılmasının ardından ekipler, bilgisayar üzerinden yeri belirlenen kişiye, paletli kar motorlarıyla kısa sürede ulaşıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bolu, Kartalkaya Kayak Merkezi, Kayak, Kayak Merkezleri, Kış Sporları, Köroğlu Dağları, Tuirizm, Yılbaşı tatili,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları