Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kartalkaya’ da kar kalınlığı 2 metreyi buldu / Turizm Haberleri

19 Şubat, 2011 | 12:44

Kartalkaya’ da kar kalınlığı iki metreyi buldu /Turizm Haberleri

Türkiyenin en önemli kayak merkezleri arasında yer alan Kartalkaya’ da kar kalınlığı 2 metreye ulaştı.

İki gündür aralıklarla devam eden kar yağışı kayak tutkunlarının sevindiriyor. Hafta sonları kayakçıların en çok tercih ettikleri bölgelerin başında yer alan Kartalkaya’ da kar yağışı aralıklarla fakat etkili bir şekilde yağmaya devam ediyor.

Kartalkaya Kayak Merkezinde bulunan otellerin doluluk oranlarından bir hayli memnun olan işletmeciler hafta içi % 95 hafta sonları ise % 100 doluluğa ulaştıklarını belirtiyorlar. Bunun yanı sıra özel araçları ile Kartalkaya’ ya ulaşımını sağlayacak olanlar için ise zincir ve kar lastiği gibi önemleri almaları gerektiğini de sözlerine ekliyorlar.

Son zamanlarda kayak yapmak için yurtiçi kayak merkezlerinde kayak yapan jet sosyetenin ünlü isimleri Selin İmer, Cem Hakko, Ronit Gülcan ve Ömer Gürsoy’ da Kartalkaya Kayak Merkezi’ ni tercih ediyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kartalkaya, Kartalkaya Kar, Kartalkaya Kar Kalınlığı, Kartalkaya Kayak, Kartalkaya Kayak Merkezi, Kartalkaya otelleri, Kartalkaya Ulaşım, Kayak turları, Turizm Haberleri, Yurtiçi Kayak Merkezleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları