Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kartalkaya’ da kar kalınlığı 2 metreyi buldu / Turizm Haberleri

19 Şubat, 2011 | 12:44

Kartalkaya’ da kar kalınlığı iki metreyi buldu /Turizm Haberleri

Türkiyenin en önemli kayak merkezleri arasında yer alan Kartalkaya’ da kar kalınlığı 2 metreye ulaştı.

İki gündür aralıklarla devam eden kar yağışı kayak tutkunlarının sevindiriyor. Hafta sonları kayakçıların en çok tercih ettikleri bölgelerin başında yer alan Kartalkaya’ da kar yağışı aralıklarla fakat etkili bir şekilde yağmaya devam ediyor.

Kartalkaya Kayak Merkezinde bulunan otellerin doluluk oranlarından bir hayli memnun olan işletmeciler hafta içi % 95 hafta sonları ise % 100 doluluğa ulaştıklarını belirtiyorlar. Bunun yanı sıra özel araçları ile Kartalkaya’ ya ulaşımını sağlayacak olanlar için ise zincir ve kar lastiği gibi önemleri almaları gerektiğini de sözlerine ekliyorlar.

Son zamanlarda kayak yapmak için yurtiçi kayak merkezlerinde kayak yapan jet sosyetenin ünlü isimleri Selin İmer, Cem Hakko, Ronit Gülcan ve Ömer Gürsoy’ da Kartalkaya Kayak Merkezi’ ni tercih ediyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kartalkaya, Kartalkaya Kar, Kartalkaya Kar Kalınlığı, Kartalkaya Kayak, Kartalkaya Kayak Merkezi, Kartalkaya otelleri, Kartalkaya Ulaşım, Kayak turları, Turizm Haberleri, Yurtiçi Kayak Merkezleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları