Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kartalkaya’ya ilk kar düştü!

03 Ekim, 2013 | 11:53

kartalkaya-kayak-merkezi-kar Kayak ve kış turizminin önemli merkezlerinden Kartalkaya’ya mevsimin ilk karı düştü.

Türkiye’nin en önemli kış turizm merkezlerinden olan Kartalkaya’da dün akşam saatlerinde başlayan sağanak gece yerini kar yağışına bıraktı.

NationalTürk’ün haberine göre Kayak merkezinde aralıklarla etkili olan kar yağışı nedeniyle kar kalınlığı yer yer 5 santimetreye ulaştı. Kayak Merkezi Kartalkaya’da bulunan Grand Kartal Otel Genel Müdürü Halit Ergül, kar yağışının bu yıl erken başladığını ve kar yağışına sevindiklerini söyledi.

YURTİÇİ VE YURTDIŞI KAYAK TURLARI İÇİN TIKLAYIN…

Ergül, sezon öncesi kayak merkezinde bulunan otellerin tüm hazırlıklarını tamamladığını, kayak için gerekli olan kar miktarının oluşması halinde kayak sezonunu açabileceklerini ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bolu, Bolu kar, Bolu kış, Kartalkaya, Kartalkaya Bolu, Kartalkaya ilk kar, Kartalkaya Kar, Kartalkaya Kar Kalınlığı, Kartalkaya Kayak Merkezi, Kartalkaya Kayak Turları, Kayak turları, kış turizm merkezi, kış turizm merkezi Bolu, Kış Turizmi, Kış Turizmi Bolu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları