Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Karneler alındı, şimdi tatil zamanı!

12 Haziran, 2015 | 10:27

Yoğun bir yılın ardından karneler alındı ve tatil planları yapılmaya başladı. Çocuklarına eğlenceli bir yaz tatili hediye etmek isteyen anne ve babalar kolları sıvadı.

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki 17 milyon 559 bin 989 öğrenci karne alarak 3 ay sürecek yaz tatiline girdi. Yorucu ve yoğun geçen bir eğitim-öğretim yılının ardından anne, baba ve çocukları tatil heyecanı sardı. Çocuklarına güzel bir karne hediyesi vermek isteyen aileler, yaz tatili için planlar yapmaya başladılar.

Çocuk tatilinde ilk sırada Avrupanın en gözde destinayonu Fransa’nın başkenti Paris’te bulunan Disneyland geliyor. Disneyland Turları ile Disney’in büyülü dünyasına yolculuk ederken aynı zamanda Paris’te bulunan dünyaca ünlü sanat galerini ve sayısız müzeyi de gezme fırsatınız olacak. Paris Disneyland Turları Hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

hobbit-koyu

Biraz uzaklarda unutamayacağınız bir tatil hayal ediyorsanız Yeni Zelanda Hobbit Köyü tam size göre. Yüzüklerin Efendisi filmi ile hayatımıza giren cüce Hobbit’lerin Yeni Zelanda’da yaşadıkları evlerin gerçekte var olduğunu ve buranın dünyanın en gözde çocuk tatili merkezi olduğunu hatırlatmakta fayda var. Evlerin ilginç mimarisi ve Yeni Zelanda’nın muhteşem doğası, hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap ediyor.

Rotanızı tekrar Avrupa’ya çevirdiğimizde, İngiltere’nin başkenti Londra’daki Madame Tussauds Balmumu Heykelleri Müzesi ve Sherlock Holmes Müzesi gibi pek çok müze bizi bekliyor. Büyük Britanya’nın tarihi başkentinde çocuklerınız hem eğlenecek hem de öğrenecek. Bu arada Londra’nın eğlence ve alışveris dünyanın ayrıcalıkları da siz büyükleri bekliyor olacak. Londra Müzeler Turu İçin Tıklayın

Özellikle 3-10 yaş arası çocuklara ve ailelerine yaratıcılık, renk ve eğlence dolu bir dünya sunan, İngiltere ve Almanya’daki Legoland Turları ise alternatifler arasında yer alıyor. Çocukların en sevdiği oyuncakların başında gelen Legoların sırrını, eğlenceli aktiviteleri ve daha fazlasını Legoland Turları ile bulabilirsiniz.

koh-samui-kelebek-ciftligi

Hem kendiniz hem de çocuklarınız için muhteşem bir tatil  hayal ediyorsanız Tayland‘ın turizm cenneti tropik adası Koh Samui tam size göre. Kelebek Çiftliğine yapacağınız ziyaretle dünyanın en renkli ve sadece Samui’de bulunan kelebeklerini görebilir, filler üzerinde yapacağınız tropik orman Safarisiyle kendinizi İndiana Jones gibi hissedebilirsiniz. İnsanlara yakınlığı ile bilinen maymunların muhteşem gösterileri de Koh Samui’de sizleri bekliyor olacak. Daha Fazla Çocuk Tatili İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balmumu Heykelleri Müzesi, Çocuk Tatili, Disneyland, Disneyland Fransa, Disneyland fransa turu, Disneyland Paris, Disneyland paris turu, Disneyland Turu, Hobbit köyü, Koh Samui, Koh Samui Tayland, Koh Samui çocuk tatili, Koh Samui kelebek çiftliği, Koh Samui Turu, Legoland Turları, Londra Müzeler Turu, Madame Tussauds, Madame Tussauds Balmumu Heykelleri Müzesi, Sherlock Holmes Müzesi, ucuz turlar, Yeni Zelanda, Yeni Zelanda Hobbit Köyü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları