Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Karnaval başlıyor! Rio de Janeiro / Brezilya

09 Ocak, 2014 | 11:16

Güney Amerika’nın en eğlenceli şehirlerden biri olan Rio de Janerio, Brezilya’nın da en kalabalık ikinci şehri…

brezilya-rio

Portekizce’de Ocak Nehri anlamına gelen Rio de Janerio, 400 yıldan fazla bir geçmişe sahip.

Sahilleriyle ünlü Copacabana ve Ipanema semtleri, şehri kuşbakışı seyreden dev İsa heykeli, Maracana Stadyumu ve Sugar Loaf Dağı, seyahat tutkunlarını her şekilde tatmin ediyor.

sugar-loaf-brezilya

Tüm bu güzelliklere rağmen yine de Rio’yu ziyaret etmek için en iyi sebep karnavaldır. 2014 Rio Karnavalı, samba geçitleri, sokak partileri ve karnaval baloları ile başlamak üzere…

rio-karnavali-brezilya

Karnaval, her yıl Rio’ya bir milyondan fazla turist çekiyor. Rio Karnavalı süresince oteller, gece kulüpleri, barlar ve restoranlardaki sokak partileri, fantezi Karnaval baloları şehri durma noktasına getiriyor.

Sao Paulo

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya, Brezilya Karnaval, Brezilya karnaval turu, Brezilya Rio Karnavalı, Brezilya turları, İsa heykeli, Maracana Stadyumu, rio, Rio Brezilya, Rio De Janeiro, Rio de Janeiro Brezilya, Rio De Janeiro Karnaval, Rio Karnavalı, Rio karnavalı 2014, Rio karnavalı bilgi, Rio karnavalı ne zaman, Sugar Loaf, Sugar Loaf Brezilya,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları