Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Karl Lagerfeld yönünü Küba’ya çevirdi

16 Kasım, 2015 | 09:52

Karl Lagerfeld küba 20. yüzyılın en önemli moda tasarımcılarından Karl Lagerfeld, bu kez yönünü Küba’ya çevirdi.

Defilelerini farklı ülkelerde gerçekleştirmeyi seven Karl Lagerfeld, Cruise Koleksiyonu’nun sergileneceği defile 3 Mayıs 2016’da gerçekleşecek.

En son Fransa’nın başkenti Paris’te “Chanel Airlines” temalı defilesi ile izleyenleri büyüleyen Chanel, Cruise Koleksiyonu için seçtiği şehirlerle de dikkat çekmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz  yıllarda Salzburg, Seul gibi şehirlerde sergilenen Cruise defilesi bu sene Karayiplerin sırar ülkesi Küba‘da gerçekleşecek. 3 Mayıs 2016 tarihindeki defilede temanın ne olacağı ise merak konusu.

Chanel’in Metiers d`Art defilesi ise Aralık ayında İtalya’nın başkenti Roma’da gerçekleşecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Karl Lagerfeld, Karl Lagerfeld defile, Karl Lagerfeld kimdir, Karl Lagerfeld küba, küba defile, Metiers d`Art, Metiers d`Art chanel,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları