Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kardüz Yaylası turizme açılmak için hazır

03 Nisan, 2013 | 11:03

Kardüz Yaylası turizme açılmak için hazır Düzce Valisi Adnan Yılmaz,Kardüz Yaylası’nın turizme açılmasındaki en önemli engel olan elektrik sorununun artık çözüldüğünü kaydetti.

Yılmaz, kayak merkezi projesinin hayata geçirileceği yaylada 350 bin liralık yatırımla elektrik sorununu ortadan kalkacağını ifade etti.

Düzce’nin kış turizmine büyük katkı sağlaması düşünülen ancak birçok sorunla karşılaşılan Kardüz Yaylası’ndaki sorunlar Düzce Valisi Adnan Yılmaz’ın el atması ile ortadan kalkıyor.

Kardüz’ün Düzce için çok önemli gelir kaynağı olacağını belirten Vali Yılmaz, “Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı danışmanlarından Hatice Tayyar ile görüşmelerimiz neticesinde Kardüz’ün sorunu çözülüyor. Kardüz’ün elektrik sorunu 350 bin liralık yatırım ile sona erecek.” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adnan Yılmaz, Düzce, Düzce kış turizmi, Düzce Valisi, Düzce Valisi Adnan Yılmaz, Kardüz Yaylası, Kardüz Yaylası düzce, Kardüz Yaylası turizm, Kış Turizmi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları