Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kardüz Yaylası turizme açılmak için hazır

03 Nisan, 2013 | 11:03

Kardüz Yaylası turizme açılmak için hazır Düzce Valisi Adnan Yılmaz,Kardüz Yaylası’nın turizme açılmasındaki en önemli engel olan elektrik sorununun artık çözüldüğünü kaydetti.

Yılmaz, kayak merkezi projesinin hayata geçirileceği yaylada 350 bin liralık yatırımla elektrik sorununu ortadan kalkacağını ifade etti.

Düzce’nin kış turizmine büyük katkı sağlaması düşünülen ancak birçok sorunla karşılaşılan Kardüz Yaylası’ndaki sorunlar Düzce Valisi Adnan Yılmaz’ın el atması ile ortadan kalkıyor.

Kardüz’ün Düzce için çok önemli gelir kaynağı olacağını belirten Vali Yılmaz, “Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı danışmanlarından Hatice Tayyar ile görüşmelerimiz neticesinde Kardüz’ün sorunu çözülüyor. Kardüz’ün elektrik sorunu 350 bin liralık yatırım ile sona erecek.” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adnan Yılmaz, Düzce, Düzce kış turizmi, Düzce Valisi, Düzce Valisi Adnan Yılmaz, Kardüz Yaylası, Kardüz Yaylası düzce, Kardüz Yaylası turizm, Kış Turizmi, Turizm Haberleri,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları