Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Karayipler’in en cazip turizm ülkesi: Küba

10 Ekim, 2013 | 16:36

cuba-tourism

2013 Kış sezonunda Karayipler’in en cazip turizm ülkesi Küba Avrupa’lı tatilseverleri ağırlıyor.

Özellikle Avrupalı yolcular için 2013 kış aylarında ve 2014 yılında tercih Karayipler’de en çok tercih edilecek ülke Küba. Yapılan araştırmalar 2014 yılı için yurtdışı rezervasyonlarında ağırlıklı olarak Küba’nın bulunduğunu belirtiyorlar.

Karayipler’in son yıllardaki en gözde tatil destinasyonu Küba haline gelmiştir. Günümüzde birçok otel seçeneği, UNESCO koruması altındaki bölgeleri, hem kültürel hem de deniz seyahati bakımından Küba tatilseverlerin dikkatini çekiyor.

AVRUPALILARIN TERCİHİ KÜBA

Avrupalı yolcuların kış sezonunda Küba’yı tercih etmelerinin en büyük nedeni, kendi ülkelerinde ve Avrupa’nın diğer destinasyonlarında hava sıcaklıkları oldukça düşükken; Küba’da dilediğince bir deniz seyahati yapabiliyor olmalarıdır. Karayipler’in diğer bölgeleri için de geçerli olan bu durum birçok tatilsever için Küba ve diğer Karayip adalarını cazip hale getiriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
avrupa tatil, kanada tatil, karayip adaları, Karayipler, kış sezonu küba, Küba, küba 2013, küba 2014, turizm ülkesi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları