Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Karayipler’de romantizm

15 Temmuz, 2013 | 21:36

Karayipler'de romantizm Kelly Osbourne sevgilisi Matthew Mosshart ile Karayipler’de çıktıkları romantik tatilde nişanlandı.

NationalTürk ‘ün haberine göre,Matthew Mosshart,romantik Karayip tatilinde uzun süredir birlikte olduğu Kelly Osbourne’a evlilik teklifi etti.Kate Moss’un 2011 yılındaki düğün töreninde tanışan ve birlikte olmaya başlayan çiftin şimdiden düğün hazırlıklarına başladığı konuşuluyor.

Karayip tatilinde sevgiliyle nişanlanan 28 yaşındaki Osbourne,”Şimdiye kadar kimseye böylesine yakın hissetmemiştim. Her an birlikte olmak istiyoruz” diyerek duygularını ifade etti.

Babasının küpesine benzeyen nişan yüzüğü

Küçükken babasının küpesini parmağına taktığını anlatan Kelly Osbourne,nişan yüzüğünü de babasını küpesine benzer bir tasarımda yaptırdı.Daha küçük bir kızken babası Ozzy Osbourne’un küpesini parmağına takarak “Ben de böyle bir yüzük istiyorum” değini söyleyen ünlü sunucunun hayali gerçek oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Karayip, Karayipler, Karayipler evlilik teklifi, Karayipler nişan, Karayipler tatili, Karayiplerde nişanlandılar, Kelly Osbourne, Kelly Osbourne nişanlandı, Matthew Mosshart, Matthew Mosshart Kelly Osbourne,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları