Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Karayipler’den bir melek geçti

17 Aralık, 2013 | 11:16

Karlie-kloss-karayipler-02 Victoria’s Secret modeli Karlie Kloss, formunu koruyabilmek için uyguladığı fitness programının çekimlerini Karayipler’de yaptı.

Fitness programını DVD olarak satışa sunacak olan 21 yaşındaki model, Karayipler’de nefesleri kesti.

Karlie-kloss-karayipler-01

Vogue Dergisi tarafından yılın modelleri arasında gösterilen Kloss, formunu korumak için uyguladığı fitness programını DVD olarak satışa sunmaya karar verdi.

Karlie-kloss-karayipler

1.85 cm’lik boyuyla dikkat çeken Amerikalı model, Karayipler’de gerçekleştirilen çekimlerde ünlü fotoğrafçı Gilles Bensimon’ın objektifine poz verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
karayip adaları, Karayipler, Karayipler Bölgesi, Karlie Kloss, Karlie Kloss dvd, Karlie Kloss fitness, Karlie Kloss karayipler, Karlie Kloss pilates, Karlie Kloss resimleri, Victoria's Secret, Victoria's Secret modeli, Victoria's Secret modeli Karlie Kloss,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları