Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Karayipler’den bir melek geçti

17 Aralık, 2013 | 11:16

Karlie-kloss-karayipler-02 Victoria’s Secret modeli Karlie Kloss, formunu koruyabilmek için uyguladığı fitness programının çekimlerini Karayipler’de yaptı.

Fitness programını DVD olarak satışa sunacak olan 21 yaşındaki model, Karayipler’de nefesleri kesti.

Karlie-kloss-karayipler-01

Vogue Dergisi tarafından yılın modelleri arasında gösterilen Kloss, formunu korumak için uyguladığı fitness programını DVD olarak satışa sunmaya karar verdi.

Karlie-kloss-karayipler

1.85 cm’lik boyuyla dikkat çeken Amerikalı model, Karayipler’de gerçekleştirilen çekimlerde ünlü fotoğrafçı Gilles Bensimon’ın objektifine poz verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
karayip adaları, Karayipler, Karayipler Bölgesi, Karlie Kloss, Karlie Kloss dvd, Karlie Kloss fitness, Karlie Kloss karayipler, Karlie Kloss pilates, Karlie Kloss resimleri, Victoria's Secret, Victoria's Secret modeli, Victoria's Secret modeli Karlie Kloss,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları