Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Karadeniz’de turizmin gelişmesi için yeni bir proje başlatılıyor

25 Haziran, 2009 | 10:20

Karadeniz Sis dağı Karadeniz’de turizm açısından önemli bir projeye imza atılıyor.

Afet uzmanı Ali Zafer Topriş tarafından hazırlanan projede, Karadeniz binlerce turisti ağırlayacak ve bölge insanına da istihdam sağlanmış olacak.

Giresun, Trabzon ve Gümüşhane illerini bir şemsiye gibi saran 2200m yükseklilteki sis dağının turizme kazandırılması için çalışan Ali Zafer Topriş, proje ile ilgili olarak  ”Sis dağı denize kuş uçuşu 17km olan harika bir turizm alanıdır. Sis dağı ile ilgili olarak çalışma arkadaşlarımızla bir proje hazırladık. Projemizin içerisinde kayak poistleri, teleferikle seyahat, spor alanları, konaklama merkezleri, sağlık tesisleri, helikopter pisti gibi birçok arguman bulunmaktadır” dedi.

Afet uzmanı Ali Zafer Topriş, projenin hazırlandığını, ileriki günlerde de basına tanıtılacağını ve dağıtılabileceğini belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ali Zafer Topriş, Giresun, Gümüşhane, Karadeniz, Karadeniz Gezisi, Karadeniz Turizmi, Karadeniz Turları, Sis Dağı, Trabzon,
katibe
07 Ekim, 2009

sisdağı resimdekinden dahada güzel ordan uzak olsakda bu resimler sayesinde özlemimizi biraz olsun gideriyoruz.sisdağı en güzel trustik yerlerden birisidir.

 • Lisan bilen eleman aranıyor
  daha once arapça türkce turizimde çalıstım. numaram: 05438503753
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  ben arpça ve türkçe biliyorum turizimde çalıştım
 • Baharın tadını Balkan Turları ile çıkarın
  Bilgilendirici yazı için teşekkür ederiz.
 • İzmir Kaplıcaları
  Ben kaplicalarinizdan faydalanmak istiyorum 0532 139 81 48 no bana ait ararsaniz sevinirim
 • SunExpress’ten yeni logo
  SAYIN SUNEXPRESS YETKİLİLERİ 23 NİSAN 2014 TARİHİNDE ONDUKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ KÜTÜPHANE VE DOKUMANTASYON DAİRE BAŞKANLIĞI 2013 YILINDA DÜNYA KİTAP GÜNÜ DOLAYISIYLA HİBE KİTAP DAĞITMIŞTIR. BU SENEDE BUNU GENİŞLETİP SİZLERİN ARACILIYLA HAVADA HİBE KİTAP DAĞITMAYI DÜŞÜNÜLMEKTEDİR BU KONUDA SİZLERİN İZMİR YÖNÜNE KALKIŞ YAPAN UÇAKTA BU ETKİNLİĞİ YANİ KİTAP DAĞITMA İÇİN GÖRÜŞLERİNİZE BAŞ VURMAKTAYIZ SİZCEDE
Hot-Affiliates Reklamları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2008-2012 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.