Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Karadeniz yaylalarında helitaksi turları düzenlenecek

23 Ağustos, 2013 | 12:29

Karadeniz yaylalarında helitaksi turları düzenlenecek Karadeniz’de yayla turizmini geliştirmek için Ordu ve Giresun’da yaylalara helitaksi turları düzenlenmesi planlanıyor.

Ordu Valisi Kenan Çiftçi ve Giresun Valisi Hasan Karahan yayla turizmine büyük katkı sağlayacağını düşündükleri bu proje için özel bir firmaya ait helitaksi ile her iki ilde bulunan bazı yaylaları havadan inceledi.

Amaçlarının Karadeniz’in güzelliklerini bütün dünyadan gelen insanlarla paylaşmak olduğunu belirten Ordu Valisi Kenan Çiftçi, “Heliktaksi ile sağlanacak bu ulaşım tabi ki belli bir gelire hitap edecektir. Ama öyle insanlar var ki zaman onlar için çok önemli. Helitaksi ile Çambaşı, Perşembe ve Kümbet yaylalarına ulaşım 15 dakikada sağlanıyor. Ayrıca o yolların sıkıntısını çekmiyorsunuz. Bütün etkinliklerinizi yaparak akşam yine aynı kolaylıkla dönüyorsunuz. İşte biz bunu vatandaşlarımıza yaşatmayı arzu ediyoruz. Şimdi helitaksimiz geldi, sanıyorum arkadaşlar bir turizm firması ile anlaşarak faaliyete başlayacaklar.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Giresun, Giresun Valisi Hasan Karahan, Hasan Karahan, helitaksi turları, Karadeniz, Karadeniz helitaksi, Kenan Çiftçi, Ordu, Ordu Valisi Kenan Çiftçi, Turizm Haberleri, yayla turizmi, yayla turizmi karadeniz, yurtiçi turizm,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları