Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Karadeniz Turizm Zirvesi başlıyor

23 Ocak, 2013 | 14:21

Karadeniz Turizm Zirvesi başlıyor Karadeniz Turizm Zirvesi İstanbul’da başlıyor.

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Karadeniz Turizm Zirvesi katılımcıları onuruna öğle yemeği verdi.

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı içindeki Borsa Restorant’taki yemek, basına kapalı gerçekleştirildi.

Karadeniz Turizm Zirvesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği işbirliğinde EMITT Fuarı ile eşzamanlı olarak Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda, Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü üyesi partner ülkelerin yanı sıra Türk Cumhuriyetleri ile Balkan coğrafyasından Türkiye’nin komşularının katılımıyla yapılacak.

Karadeniz Bölgesi’nin dünya turizminden aldığı payın büyütülmesinin ana gündem maddesini oluşturacağı zirvede, kişiler ve kültürlerarası farkındalığın artırılması amacıyla uluslararası birlik ve beraberliğin sürdürülmesi, turizm aracılığıyla daha kuvvetli uluslararası işbirliğine ulaşılması, bölgenin deniz ve kurvaziyer turizmini geliştirmek amacıyla yatırım, teşvik ve eğitimlerin artırılması ve ülke tanıtımı konusunda işbirliği gündem maddeleri ele alınacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ertuğrul Günay, Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü, Karadeniz Turizm, Karadeniz Turizm Zirvesi, Kültür ve Turizm Bakanı, Turizm Bakanı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları