Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Karadeniz Turizm Zirvesi başlıyor

23 Ocak, 2013 | 14:21

Karadeniz Turizm Zirvesi başlıyor Karadeniz Turizm Zirvesi İstanbul’da başlıyor.

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Karadeniz Turizm Zirvesi katılımcıları onuruna öğle yemeği verdi.

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı içindeki Borsa Restorant’taki yemek, basına kapalı gerçekleştirildi.

Karadeniz Turizm Zirvesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği işbirliğinde EMITT Fuarı ile eşzamanlı olarak Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda, Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü üyesi partner ülkelerin yanı sıra Türk Cumhuriyetleri ile Balkan coğrafyasından Türkiye’nin komşularının katılımıyla yapılacak.

Karadeniz Bölgesi’nin dünya turizminden aldığı payın büyütülmesinin ana gündem maddesini oluşturacağı zirvede, kişiler ve kültürlerarası farkındalığın artırılması amacıyla uluslararası birlik ve beraberliğin sürdürülmesi, turizm aracılığıyla daha kuvvetli uluslararası işbirliğine ulaşılması, bölgenin deniz ve kurvaziyer turizmini geliştirmek amacıyla yatırım, teşvik ve eğitimlerin artırılması ve ülke tanıtımı konusunda işbirliği gündem maddeleri ele alınacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ertuğrul Günay, Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü, Karadeniz Turizm, Karadeniz Turizm Zirvesi, Kültür ve Turizm Bakanı, Turizm Bakanı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları