Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kar yağışı sürüyor, İstanbul’dan bazı uçuşlar iptal edildi

09 Mart, 2011 | 18:17

Kar yağışı sürüyor, İstanbul’dan bazı uçuşlar iptal edildi

Türkiye genelindeki soğuk ve kar yağışı İstanbul’dan bazı noktalara yapılacak uçak seferlerini aksattı. İptal edilen uçuşların Atatürk Havalimanı değil karşı meydanlardaki elverişsiz şartlardan kaynaklandığı bildirildi.

Türk Hava Yolları’ndan yapılan açıklamaya göre, bugün yapılması planlanan THY’nin TK-2654 İstanbul – Erzincan, TK-2602 İstanbul-Diyarbakır, TK-2050 İstanbul-Eskişehir, TK-2032 İstanbul-Konya, TK-2576 İstanbul-Denizli ve Onur Air’in 8X-032 İstanbul-Diyarbakır seferleri iptal edildi.

Yurt dışına ise THY’nin TK-1845 İstanbul-Atina ve TK-1043 İstanbul-Bükreş seferleri karşılıklı iptal edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havalimanı, istanbul kar yağışı, İstanbul-Bükreş seferleri, kar yağışı, Kar yağışı istanbul, THY Uçuşları, Türk Hava Yolları, Uçak seferleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları