Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kar, Tarihi Yarımada’yı gelin gibi süsledi

09 Ocak, 2013 | 17:28

Kar, Tarihi Yarımada’yı gelin gibi süsledi İstanbul’da etkili olan kar yağışı, tarihi ve turistik yerlerin çok olduğu Tarihi Yarımada’yı gelin gibi süsledi.

Çoğu yabancı turist, özellikle Ayasofya Müzesi ve Sultanahmet Camii önünde fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarıştı.

İstanbul’da 2 gündür etkili olan kar yağışı, kenti beyaz örtüyle kapladı. Yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği yerlerin başında gelen Tarihi Yarımada karla beraber daha da güzelleşti. Güneş kimi zaman bulutların arkasından yüzünü gösterse de kısa sürede yerini tekrar kar yığışına bıraktı.

Turistler, karla gelin gibi süslenen Ayasofya Müzesi ve Sultanahmet Camii önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Tarihi Yarımada’yı gezen turistler eşsiz manzaranın keyfini yaşadı. Karın tadını ise her zamanki gibi çocuklar daha fazla çıkarttı. Bazen kartopu oynayan çocuklar bazen de kar üzerinde yuvarlanarak eğlendi.

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ayasofya Müzesi, İstanbul, İstanbul kar, İstanbul kar video, istanbul kar yağışı, İstanbul Turist, Kar, Kar Tatili, Sultanahmet Camii, Tarihi Yarımada,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları