Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kar, Tarihi Yarımada’yı gelin gibi süsledi

09 Ocak, 2013 | 17:28

Kar, Tarihi Yarımada’yı gelin gibi süsledi İstanbul’da etkili olan kar yağışı, tarihi ve turistik yerlerin çok olduğu Tarihi Yarımada’yı gelin gibi süsledi.

Çoğu yabancı turist, özellikle Ayasofya Müzesi ve Sultanahmet Camii önünde fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarıştı.

İstanbul’da 2 gündür etkili olan kar yağışı, kenti beyaz örtüyle kapladı. Yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği yerlerin başında gelen Tarihi Yarımada karla beraber daha da güzelleşti. Güneş kimi zaman bulutların arkasından yüzünü gösterse de kısa sürede yerini tekrar kar yığışına bıraktı.

Turistler, karla gelin gibi süslenen Ayasofya Müzesi ve Sultanahmet Camii önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Tarihi Yarımada’yı gezen turistler eşsiz manzaranın keyfini yaşadı. Karın tadını ise her zamanki gibi çocuklar daha fazla çıkarttı. Bazen kartopu oynayan çocuklar bazen de kar üzerinde yuvarlanarak eğlendi.

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ayasofya Müzesi, İstanbul, İstanbul kar, İstanbul kar video, istanbul kar yağışı, İstanbul Turist, Kar, Kar Tatili, Sultanahmet Camii, Tarihi Yarımada,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları