Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kapıda Vize Uygulamasının Başlayacağı Tarih Belli Oldu

30 Mart, 2017 | 15:30

Kapıda Vize Uygulamasının Başlayacağı Tarih Belli Oldu

Kapıda Vize Uygulamasının Başlayacağı Tarih Belli Oldu

Türk vatandaşlarına Yunan Adalarına girişte kolaylık sağlayacak Kapıda Vize Uygulaması 1 Nisan’da başlıyor

yunanadalari.org sitesinin haberine göre; Yunanistan İzmir Başkonsolosluğu taradından yapılan açıklamaya göre; kapıda vize uygulaması 1 Nisan itibariyle başlayıp 30 Eylül’de sona erecek.

Kapıda Vize Uygulaması İçin yapılan açıklama şu şekilde

“Doğu Ege Adaları΄na (Lezvos / Midilli, Hios / Sakız, Samos, Kos, Rodos, Simi ve Kastellorizo) Kapıda Giriş Vizesi Programı, 1 Nisan 2017 tarihinden, 30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Bu program, vize almak zorunda olup gerekli seyahat belgelerini taşıyan, Türkiye’de kanuni şekilde ikamet eden ve Türkiye’den Yunanistan ’a giden kişilere özeldir. Daha önceden incelenmesi gereken şahıslar kategorisine ait olan ülkelerinin vatandaşları, bu uygulama dışında kalırlar. Geçen yıl olduğu gibi, Vizeler Kodunun öngördüğü kurallara uygun bir şekilde uygulanacak olan Vizeler, bir girişli, sadece Yunanistan için kısıtlı alanda geçerliliği olan, en fazla 15 gün süreli olacaklardır. Vize yeni elektronik sistem ‘VIS’ üzerinden, başvuranların biyometrik verilerinin teslim alınması ve başvuruların elektronik kontrolü akabinde verilecektir.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
kapıda vize, Yunan Adaları, Yunanistan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları