Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kapalıçarşı Altın Günü’ne kapılarını açtı

12 Haziran, 2014 | 14:58

İstanbul Shopping Fest kapsamında gerçekleştirilen Altın Günü açılış kutlamaları Kapalıçarşı’da gerçekleştirildi.

Bu yıl 4.’sü 7-29 Haziran 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan İstanbul Shopping Fest’in çok özel kampanyası “Altın Günü”, İstanbul Kuyumcular Odası (İKO) ve Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) işbirliğiyle gerçekleşti. Altın Günü’nün açılışını İTO Başkanı&İSF İcra Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, Kapalıçarşı’nın kapısını açarak başlattı.

Etkinliğe İstanbul Ticaret Odası Başkanı&İSF İcra Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, İstanbul Kuyumcular Odası Yönetim Kurulu Üyesi Aziz Akbulut, İTO Kuyumculuk Komitesi Başkanı Erhan Hoşhanlı, İstanbul Shopping Fest Genel Müdürü Füsun Tavus, Atasay Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer, Birleşmiş Markalar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kamar, Kapalıçarşı Esnafları Derneği, Mahmutpaşa Esnaf ve İşadamları Derneği, Nuruosmaniye Esnaf Derneği yetkililerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

Kapalıçarşı’nın kapısını, temsili olarak açarak etkinliği başlatan İstanbul Ticaret Odası Başkanı&İSF İcra Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar; “Altın Günü, İSF’nin en önemli etkinliklerinden biri. Festivalin, esnaf tarafından da hissedilen bir organizasyon olması adına bugün olduğu gibi otellerimizden hamamlara, sokaktaki simitçiye kadar yayılan geniş bir yelpazede çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Festivalin her geçen yıl daha büyüyen bir değer olacağına tanıklık edeceğiz” diye konuştu.

İstanbul Kuyumcular Odası Yönetim Kurulu Üyesi Aziz Akbulut ise indirimde olan tek taşları tanıtarak, “Bu yıl ilk kez festival kapsamına alınan Altın Günü’nün kuyumculara, sektöre ve İstanbul halkına hayırlı olmasını dileriz. İstanbul Kuyumcular Odası olarak bizlere moral kazandıran bu önemli etkinlik için festival komitesine, festivale katılan 5500 kuyumcuya teşekkür eder, İSF’yi destekledikleri için büyük onur ve gurur duyarız. Bugün Kuyumcu Kent, alışveriş merkezleri ve semtlerdeki cadde mağazalarda; festival logosu gördüğünüz tüm kuyumcularda çok uygun fiyat seçenekleriyle tek taş yüzükler ve altınlar satışa sunuldu” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Altın Günü, Birleşmiş Markalar Derneği, İbrahim Çağlar, İstanbul Shopping Fest, İstanbul Ticaret Odası, İstanbul Ticaret Odası Başkanı, Kapalıçarşı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları