Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizmciler Kapadokya uçak seferlerini bekliyor

17 Şubat, 2010 | 09:56

Turizmciler Kapadokya uçak seferlerini bekliyor Türkiye’nin en önemli kültür turizmi merkezlerinden olan Kapadokya bölgesinde turizmciler Kültür ve Sahil turizmini birbirine bağlayacak olan Antalya uçak seferlerinin başlayacak olmasından gayet memnun.

İstanbul – Nevşehir arası uçak seferlerinin ikiye çıkarılacak olmasının da bölge turizmi açısından son derece önemli bir çalışma olduğuna dikkat çeken TÜRSAB Üyesi Turizmci Coşkun Kırtıl, bölgeye ulaşımın çeşitlendirilmesinin önümüzdeki yıllarda bölge turizmine çok önemli katkılar sağlayacağına dikkat çekti.

Coşkun Kırtıl, “Kapadokya bölgesi ülkemiz turizmi açısından da çok önemli bir destinasyon. Bu destinasyonu en iyi şekilde değerlendirmek ve özellikle ulaşım ağını çeşitlendirmek önemli. İstanbul Nevşehir arasında düzenlenen uçak seferlerimizin bu aşamada çok yararlı olduğunu düşünüyorum. Karayolu ağının yanında günü birlik olarak İstanbul dan Nevşehir’e ulaşımın hava yoluyla sağlanması özellikle bölgeye gelmeyi düşünen yerli ve yabancı turist açısından önemli. 28 Mart tarihinden itibaren İstanbul – Nevşehir arası uçak seferlerinin ikiye çıkarılacak olmasını da bu aşamada çok yararlı bir çalışma olarak görüyorum.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kapadokya Havaalanı, Kapadokya Turları, Turizmciler Kapadokya, Turizmciler Kapadokya Haberleri, Turizmciler Kapadokya Uçak, Turizmciler Kapadokya uçak seferleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları