Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kapadokya’da Türk bayraklı balon şöleni

18 Mayıs, 2013 | 16:21

kapadokya-balon-soleni Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesinde Gençlik Haftası nedeniyle sıcak hava balonları Türk bayrakları ile uçtu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından bölgede uçuş yapan yaklaşık 60 sıcak hava balonuna Türk bayrağı ile Gençlik ve Spor Bakanlığının logosunun bulunduğu flamalar asıldı.

Bayraklarla havalanan balonlar Kapadokya semalarında yaklaşık 1 saatlik uçuş gerçekleştirirken, bölgeyi gezmeye gelen turistler de gökyüzünde oluşan renk cümbüşünü ilgiyle izledi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında farklı bir etkinlik gerçekleştirmek için bölgede faaliyet gösteren balon firmalarıyla görüştüklerini, bugün balonların Türk bayrağı ile Gençlik ve Spor Bakanlığının logosunun bulunduğu fılamalarla uçuş yaptığını söyledi.

Uçuş sonunda balonlardan inen turistler, Türk bayrağı asılı olan sepetlerin önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Gençlik Haftası, Kapadokya, Kapadokya Gezisi, Kapadokya Haberler, Kapadokya Turları, Kapadokya Turu, Kapadokya'da turizm,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları