Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kapadokya, Taşların Şehri Madrid Geominero Müzesinde

15 Şubat, 2017 | 16:23

lopez çalışması turizmtatilseyahat

Kapadokya taşların şehri fotoğrafları Madrid Geominero müzesinde sergilenmeye başladı.

Maider Lopez’in çektiği kapadokya taşları fotoğrafıları Madrid Geominero müzesi’nde gösterilmeye başlandı. Maider Lopez’in kapadokya’ya gittiği zamanda oradaki taş yapılarının kendisinin ilgisini çektiğini, çeşitlerinin ve görünüşlerinden etkilendiğini ve onlar üzerinde fotoğraf çalışmaları yaptığını dile getiren Lopez’in kapadokya ile yapmış olduğu çalışmalardan en önemlisi 1 tepede 25 kişi ” taşları taşımak”  Madrid Geominero müzesinde mart ayının 11’ine kadar sergilenecek.

Maider Lopez’in  kapadokya çalışmalarına Hacı Bektaşi Veli Nevşehir Üniversitesi resim bölümü öğrencileri de katkı sağlamıştır. Yakınlaştırma Projesi olarak katkı sağlanan çalışmada coğrafi renkler ve çevresel elementler üzerine çalışmalar yapılmıştır. Maider Lopez’in kapadoya fotoğrafları ARCO Madrid’de  daha önce yayınlanmıştır.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hacı Bektaşi Veli Nevşehir Üniversitesi, Kapadokya, Madrid, Maider Lopez, Mueso Geominero,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları