Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kapadokya, Taşların Şehri Madrid Geominero Müzesinde

15 Şubat, 2017 | 16:23

lopez çalışması turizmtatilseyahat

Kapadokya taşların şehri fotoğrafları Madrid Geominero müzesinde sergilenmeye başladı.

Maider Lopez’in çektiği kapadokya taşları fotoğrafıları Madrid Geominero müzesi’nde gösterilmeye başlandı. Maider Lopez’in kapadokya’ya gittiği zamanda oradaki taş yapılarının kendisinin ilgisini çektiğini, çeşitlerinin ve görünüşlerinden etkilendiğini ve onlar üzerinde fotoğraf çalışmaları yaptığını dile getiren Lopez’in kapadokya ile yapmış olduğu çalışmalardan en önemlisi 1 tepede 25 kişi ” taşları taşımak”  Madrid Geominero müzesinde mart ayının 11’ine kadar sergilenecek.

Maider Lopez’in  kapadokya çalışmalarına Hacı Bektaşi Veli Nevşehir Üniversitesi resim bölümü öğrencileri de katkı sağlamıştır. Yakınlaştırma Projesi olarak katkı sağlanan çalışmada coğrafi renkler ve çevresel elementler üzerine çalışmalar yapılmıştır. Maider Lopez’in kapadoya fotoğrafları ARCO Madrid’de  daha önce yayınlanmıştır.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hacı Bektaşi Veli Nevşehir Üniversitesi, Kapadokya, Madrid, Maider Lopez, Mueso Geominero,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları