Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kapadokya’ya hayran kaldı

25 Ağustos, 2014 | 15:59

İstanbul’da düzenlenecek bir defilenin baş mankeni olarak Türkiye’ye gelen Coco Rocha, ilk iş Kapadokya’ya gitti.

CumCuma’nın haberine göre;

Mango defilesinde baş manken olan dünyaca ünlü Kanadalı model, Türkiye’ye bir hafta önceden gelerek yaz tatiline başladı.

Peribacaları, kayadan oyma kiliseleri ve yeraltı kentleri ile Türkiye’nin en önemli kültür, inanç ve doğa turizm merkezlerinden olan Kapadokya Bölgesini ziyaret eden Coco Rocha, buraya hayran kaldı.

KAPADOKYA TURU İÇİN TIKLAYIN

Kapadokya’yı “Gerçek ötesi ve çok güzel” olarak tanımlayan Rocha, Göreme kasabasındaki Açık Hava Müzesi’nde bulunan Kızlar ve Erkekler Manastırı ve Aziz Basil Kilisesinini gezerek tarihe tanıklık etti.

Özellikler Peribacaları’na hayran kaldığını dile getiren seksi modele, Kapadokya turu sırasında menajeri ve eşi James Conran ile arkadaşları da eşlik etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aziz Basil Kilisesi, Coco Rocha, Coco Rocha haberleri, Coco Rocha instagram, Coco Rocha Kapadokya, Coco Rocha kimdir, Coco Rocha seksi, Coco Rocha Türkiye, Göreme müze, Kapadokya, Kapadokya balon, Kapadokya balon turu, Kapadokya Bölgesi, Kapadokya göreme, Kapadokya Nevşehir, Kapadokya peri bacaları, kayadan oyma kiliseler, Peribacaları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları