Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kapadokya en hareketli günlerini yaşıyor

04 Ağustos, 2010 | 15:56

Göreme Açık Hava Müzesini bir günde yaklaşık üç bin kişi ziyaret ediyor.

Kapadokya bölgesinin eşsiz güzellikleri ve vadileri ile ünlü Göreme beldesinde adeta turist bereketi yaşanıyor. Göreme Açık Hava Müzesini bir günde yaklaşık üç bin kişinin ziyaret ettiği bildirildi.

Tarihi ve doğal güzellikleriyle dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çekmeyi başaran Göreme, adeta turist akınına uğruyor.

Göreme Açık Hava Müzesini ziyaret eden turistlerin yoğunluğu bölgenin durumunu da gözler önüne seriyor. Yoğunluktan dolayı dolan müze otoparkında yer bulamayan araç sürücüleri, araçlarını dışarıda buldukları boş alanlara park ediyor. Ziyaretçilerin yoğunluğundan dolayı müze yetkilileri turist rehberlerinden saatlerine uymalarını ve seri bir şekilde hareket etmelerini istedi. Bu yoğunluk görenleri şaşırtırken, adeta turist bereketi yaşanıyor yorumlarına neden oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kapadokya, Kapadokya Balon Gezisi, Kapadokya Gezisi, Kapadokya Göreme Açıkhava Müzesi, Kapadokya Haberler, Kapadokya Turistler, Kapadokya Turları, Kapadokya Turu, Kapadokya'da turizm, Özel Kapadokya Kültür Müzesi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları