Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kapadokya dağ bisikletinin kalbi oluyor

25 Ağustos, 2011 | 17:13

Kapadokya’nın kalbi dağ bisikletinin merkezi oluyor

Türkiye Bisiklet Federasyonu ’nun 2011 Yılı faaliyet programında yer alan “International Cappadocia Mtb” yarışması, Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden Kapadokya’nın kalbi konumundaki Nevşehir ’in turistik beldesi Göreme’ de yapılacak.

Yarışmalara UCI kategorilerinde Elit erkek, Genç erkek, Elit bayan kategorilerinden, Ulusal kategorilerden ise Genç bayan, Yıldız bayan, Yıldız Erkek, U23 erkek, Master erkek, + 40 erkek kategorilerindeki kulüp takımları ve ferdi sporcular katılacak.

28 Ağustos 2011 Pazar günü Göreme’de yapılacak olan Uluslar Arası Kapadokya Dağ Bisikleti Şampiyonası; saat 10.00’da Yıldız bayan, Genç bayan, Yıldız erkek, Master erkek, +40 erkek , saat 13.00’te Genç erkek, Elit erkek, U23 ve Elit bayan kategorileri ile start alacak. Saat 15.00’te yarışmaların kapanışı ve ödül töreni ile sona erecek.

Yarışmalar öncesinde 9 Bisiklet Milli Takım sporcusu yaklaşık 10 gündür Nevşehir Kapadokya Kamp Eğitim Merkezi’nde Hollandalı Bisiklet Milli Takım antrenörü eşliğinde kamp yaparak bu yarışmalara hazırlandı.

Diğer taraftan Olimpiyatlara katılan ilk Türk bisikletçisi Bilal Akgün’ de yapılan bu kampa girerek yarışmalara hazırlık yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
dağ bisikleti, Dağ Bisikleti Şampiyonası, International Cappadocia Mtb, Kapadokya, kapadokya dağ bisikleti, Nevşehir, Türkiye Bisiklet Federasyonu, UCI, Uluslar Arası Dağ Bisikleti Şampiyonası, Uluslar Arası Kapadokya Dağ Bisikleti Şampiyonası,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları