Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kapadokya dağ bisikletinin kalbi oluyor

25 Ağustos, 2011 | 17:13

Kapadokya’nın kalbi dağ bisikletinin merkezi oluyor

Türkiye Bisiklet Federasyonu ’nun 2011 Yılı faaliyet programında yer alan “International Cappadocia Mtb” yarışması, Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden Kapadokya’nın kalbi konumundaki Nevşehir ’in turistik beldesi Göreme’ de yapılacak.

Yarışmalara UCI kategorilerinde Elit erkek, Genç erkek, Elit bayan kategorilerinden, Ulusal kategorilerden ise Genç bayan, Yıldız bayan, Yıldız Erkek, U23 erkek, Master erkek, + 40 erkek kategorilerindeki kulüp takımları ve ferdi sporcular katılacak.

28 Ağustos 2011 Pazar günü Göreme’de yapılacak olan Uluslar Arası Kapadokya Dağ Bisikleti Şampiyonası; saat 10.00’da Yıldız bayan, Genç bayan, Yıldız erkek, Master erkek, +40 erkek , saat 13.00’te Genç erkek, Elit erkek, U23 ve Elit bayan kategorileri ile start alacak. Saat 15.00’te yarışmaların kapanışı ve ödül töreni ile sona erecek.

Yarışmalar öncesinde 9 Bisiklet Milli Takım sporcusu yaklaşık 10 gündür Nevşehir Kapadokya Kamp Eğitim Merkezi’nde Hollandalı Bisiklet Milli Takım antrenörü eşliğinde kamp yaparak bu yarışmalara hazırlandı.

Diğer taraftan Olimpiyatlara katılan ilk Türk bisikletçisi Bilal Akgün’ de yapılan bu kampa girerek yarışmalara hazırlık yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
dağ bisikleti, Dağ Bisikleti Şampiyonası, International Cappadocia Mtb, Kapadokya, kapadokya dağ bisikleti, Nevşehir, Türkiye Bisiklet Federasyonu, UCI, Uluslar Arası Dağ Bisikleti Şampiyonası, Uluslar Arası Kapadokya Dağ Bisikleti Şampiyonası,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları