Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kanarya Adaları Türkiye’nin yeni hedefi

14 Şubat, 2014 | 16:10

Kanarya Adaları Tur

İspanyol Adaları yaz kış turistlerin ilgisini çekmeye devam ederken kış turizminde yeni bir atağa kalkan Türkiye Kanarya Adaları ‘na olan ilgiyi geçmek istiyor.

Yaz mevsiminde Avrupalı turistlerin bir numaralı tercihi olan Türkiye kış turizminde de Kanarya Adaları ‘nı geçme hedefinde. Başta Almanlar olmak üzere birçok Avrupalı turist kışın Kanarya Adaları ve Tunus yerine Türkiye’yi tercih etmeye başladı bile.

Türkiye’nin son yıllardaki hamlesi ve otellerin büyük çoğunluğunun kışın da hizmet vermeye devam etmesiyle Avrupalı turistler hem uygun fiyatlar hem de modern tesisler nedeniyle tercihlerini Türkiye’den yana çevirmeye başladı.

Ancak Kanarya Adaları halen kış turizminin en çok ziyaretçi çeken destinasyonu durumunda. Türkiye’nin hedefi ise en geç birkaç yıl içinde kış mevsiminde de Kanarya Adaları’nı geçmek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İspanya, İspanyol Adaları, ispanyol adaları tur, Kanarya Adaları, kanarya adaları tur, kanarya adaları türkiye, kanarya adaları turu, kanarya adalarına tur, Kış Turizmi, Türkiye, türkiye kanarya adaları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları