Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kanarya Adaları Türkiye’nin yeni hedefi

14 Şubat, 2014 | 16:10

Kanarya Adaları Tur

İspanyol Adaları yaz kış turistlerin ilgisini çekmeye devam ederken kış turizminde yeni bir atağa kalkan Türkiye Kanarya Adaları ‘na olan ilgiyi geçmek istiyor.

Yaz mevsiminde Avrupalı turistlerin bir numaralı tercihi olan Türkiye kış turizminde de Kanarya Adaları ‘nı geçme hedefinde. Başta Almanlar olmak üzere birçok Avrupalı turist kışın Kanarya Adaları ve Tunus yerine Türkiye’yi tercih etmeye başladı bile.

Türkiye’nin son yıllardaki hamlesi ve otellerin büyük çoğunluğunun kışın da hizmet vermeye devam etmesiyle Avrupalı turistler hem uygun fiyatlar hem de modern tesisler nedeniyle tercihlerini Türkiye’den yana çevirmeye başladı.

Ancak Kanarya Adaları halen kış turizminin en çok ziyaretçi çeken destinasyonu durumunda. Türkiye’nin hedefi ise en geç birkaç yıl içinde kış mevsiminde de Kanarya Adaları’nı geçmek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İspanya, İspanyol Adaları, ispanyol adaları tur, Kanarya Adaları, kanarya adaları tur, kanarya adaları türkiye, kanarya adaları turu, kanarya adalarına tur, Kış Turizmi, Türkiye, türkiye kanarya adaları,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları