Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kanarya Adaları ‘nda sörf zamanı

10 Ağustos, 2015 | 07:50

Kanarya Adaları İspanya’ya bağlı Kanarya Adaları ‘ndan Fuerteventura, dünyanın dört bir yanından gelen sörfçülere ev sahipliği yaptı.

Denizi ve muhteşem doğası ile ünlü Kanarya Adaları, bir çok spor etkinliğine de evsahipliği yapıyor. Kanarya Adaları ‘ndan Fuerteventura, bu yıl 30’uncu kez düzenlenen rüzgar ve uçurtma sörfü yarışları kapsamında bir çok sporcuyu ağırladı.

Bir hayli renkli ve çekişmeli yarışlara sahne olan etkinikte, Fuerteventura ‘da bulunan seyahatseverler eğenceli anlar yaşadılar.

Yarışların en dikkat çeken ismi ise Bruna Kajiya oldu. İzleyicilerin merakla ve heyecanla beklediği uçurtma sörfü serbest stilde, Brezilyalı sporcu Bruna Kajiya zafere ulaştı. Kanarya Adaları Turları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fuerteventura, Fuerteventura adası, Fuerteventura ispanya, Fuerteventura kanarya, Fuerteventura sörf, Kanarya Adaları, Kanarya Adaları ispanya, Kanarya Adaları sörf,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları