Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kanada’dan direnişe destek

12 Haziran, 2013 | 15:37

Kanada'dan direnişe destek Bu haftasonu Kanada’nın Ottowa, Toronto ve Montreal kentlerinde Türkiye’deki direnişe destek verildi.

Gezi Parkı eylemleriyle başlayan Türkiye’deki direnişe destek veren Kanada’da eylemler oldukça çoşkulu geçti.Kanada’dan Türkiye halkına selam gönderilirken, mücadelenin her yerde devam edeceği vurgulandı.

Cumartesi günü başkent Ottawa’da Parlamento binası önünde bir araya gelen yüzlerce kişi; “Resist Istanbul, Resist Turkey” (Diren İstanbul, Diren Türkiye), “The People United, Will Never Be Defeated” (Örgütlü Bir Halk Hiçbir Zaman Yenilmez), “Everywhere Taksim, Everywhere Resistance” (Her yer Taksim Her yer Direniş) ve “Tayyip Resing” (Tayyip İstifa) sloganları attı.

Eyleme Kanada’da yaşayan Türkiye kökenli vatandaşların yanı sıra çeşitli örgütler ve aktivistler de destek verdi.

Pazar günü ise Toronto’da Old City Hall önünde bir araya gelen eylemciler sloganlar ve türküler eşliğinde Türkiye’ye selam gönderdiler ve desteğe devam edeceklerini belirttiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
gezi, gezi direniş, Kanada, Kanada direniş, Kanada türkiye, Montreal, Ottowa, Toronto, Toronto Old City Hall, türkiye eylem,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları