Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kalın: İstanbul Yeni Havalimanı açılışında değişiklik söz konusu değil

04 Ekim, 2018 | 14:27

Kalın: İstanbul Yeni Havalimanı açılışında değişiklik söz konusu değil

Açılışı 29 Ekim’de gerçekleştirilecek olan İstanbul Yeni Havalimanı açıklanan tarihte hizmete girecek. Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın, 3″İstanbul Yeni Havalimanı açılışında değişiklik söz konusu değil” dedi.

Tamamlandığında dünyanın en büyüğü olacak İstanbul Yeni Havalimanı’nın açılışına günler kala, yetiştirilip yetiştirilemeyeceği tartışma konusu olan havalimanı hakkında son açıklama Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın’dan geldi.

Kalın: İstanbul Yeni Havalimanı açılışında değişiklik söz konusu değil

İbrahim Kalın yaptığı açıklamada, 3. Havalimanı’nda uçuşların 29 Ekim 2018’de başlayacağını ifade etti. Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı’nın ardından açıklama yapan İbrahim Kalın, “29 Ekim günü Yeni Havalimanı’nda uçuşlar başlamış olacak. Oradaki takvimde değişiklik söz konusu değil.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, İstanbul Yeni Havalimanı ile ilgili çalışmaların yüzde 97 oranında tamamlandığını, planlandığı şekilde 29 Ekim günü intikal olacağını, yeni havalimanından ulusal ve uluslararası uçuşların başlayacağını kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cumhurbaşkanlığı sözcüsü, İbrahim Kalın, İstanbul yeni havalimanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları