Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kaka Galatasaray’ın gündeminde! / Galatasaray Transfer Haberleri

15 Ağustos, 2012 | 16:06

Kaka Galatasaray’ın gündeminde! / Galatasaray Transfer Haberleri… Real Madrid’den ayrılması beklenen Brezilyalı yıldız Kaka ile ilgilenen kulüplerin arasında Galatasaray’ın da olduğu ileri sürüldü.

Kaka’nın transfer yetkisini elinde bulunduran ünlü menajer Juan Figer’in şirketinde Kaka transferiyle ilgilenen Cristian, Radyospor’dan Özgür Sancar’a konuştu. Cristian, Özgür Sancar’ın “Galatasaray gerçekten Kaká’yla ilgileniyor mu? İstanbul Kulübü’nden kiralık olarak transfer teklifi aldınız mı?” sorusuna ilginç bir yanıt verdi.

Menajerin yaptığı açıklamalar için tıklayın

Real Madrid’le yıllık 9 milyon euroluk sözleşmesi olan Kaka’nın Galatasaray’a kazandırılması için sarı kırmızılı yöneticilerin İspanyol kulübüne farklı bir teklifle gittiği de öğrenildi. Kaka’nın ikna edilmesi halinde yıldız futbolcunun yıllık ücretinin yarısı Real Madrid, diğer yarısı ise Galatasaray tarafından ödenecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Galatasaray, Galatasaray Haberleri, Galatasaray Kaka, Galatasaray Transfer, Galatasaray Transfer Haberleri, Kaka Galatasaray, Kaka menajeri Galatasaray,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları