Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kahramanmaraş’a 5 yıldızlı golf sahalı otel

20 Nisan, 2010 | 15:31

Kahramanmaraş’ın Döngele beldesine 5 yıldızlı golf sahalı otel yapılacak.

Beldede ilk kez sıcak su kaynağının çıkması ile yaklaşık 7 ay süren jeofizik ve sondaj çalışmaları yapıldı. Bu çalışmaların ardından 218 metrede ulaşılan kaplıca sularının turizme kazandırılması için de bazı projeler hayata geçiriliyor.

Bunlardan ilki Döngele beldesine yapılacak olan golf sahalı 5 yıldızlı bir otel. Kahramanmaraşlı iş adamı Ali Rıza Kısakürek, “Bu proje şehrimizin ufkunu açacak. Kahramanmaraş’ın yarınlarını çok farklı boyutlara ulaştıracak bir yatırım hayal ediyoruz. 4 mevsimi yaşayan Kahramanmaraş’ı Türkiye’nin hatta dünyanın ziyaret ettiği bir yer haline getireceğiz” diyerek projeye sahip çıktıklarını dile getirdi.

Kahramanmaraş yapılan 5 yıldızlı oteli ile Akdeniz’deki lüks otelleri aratmayacak gibi görünüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kahramanmaraş, Kahramanmaraş 5 Yıldızlı Otel, Kahramanmaraş Döngele, Kahramanmaraş Döngele Beldesi, Kahramanmaraş Golf, Kahramanmaraş Golf Otel, Kahramanmaraş Golf Sahalı Otel, Kahramanmaraş Otel,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları