Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kahire’deki THY ofisi ‘Mısır’ın en iyi iş yeri’ seçildi!

02 Kasım, 2018 | 11:00

Kahire'deki THY ofisi Mısır’ın en iyi iş yeri seçildi!

Kahire’deki THY ofisi ‘Mısır’ın en iyi iş yeri’ seçildi. Mısır’ın başkenti Kahire’de bulunan THY’nin ofisi, Aon Hewitt’in 2018 “çalışan bağlılığı” araştırmasında ‘Mısır’ın en iyi iş yeri’ unvanına layık görüldü.

Mısır’ın başkenti Kahire’de bulunan Türk Hava Yolları’nın (THY) ofisi, dünyanın önde gelen insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı şirketlerinden Aon Hewitt’in 2018 ‘çalışan bağlılığı’ araştırmasında ‘Mısır’ın en iyi iş yeri’ seçildi.

Kahire’deki THY ofisi ‘Mısır’ın en iyi iş yeri’ seçildi

Konu ile ilgili bilgi paylaşan THY Kahire Müdürü Bilal Çelik, Mısır ekibi olarak böyle bir ödüle layık görüldükleri için çok mutlu olduklarını ifade etti.

Takım çalışmasının en önemli değerlerinden biri olduğunu belirten THY Kahire Müdürü Çelik, “Bu ödüllerin alınmasında en çok payı olan çalışma arkadaşlarımızın bizi en iyi işveren olarak isimlendirmeleri gururumuza gurur kattı. Takım çalışması bizim için sadece birlikte çalışmak değil, birlikte düşünmek ve birlikte karar verip uygulamaya koymak anlamına gelmektedir.” diyerek duygularını paylaştı.

Mısır’a haftada 44 sefer

THY, Mısır uçuşlarına 1956’da başkent Kahire ile başladı. Halen Mısır’da Kahire, İskenderiye, Hurgada ve Şarm eş-Şeyh olmak üzere 4 noktaya haftada 44 sefer düzenleyen THY, ayrıca uçak durumuna göre Luksor’a da seferlerin başlatılmasını hedefliyor.

Mısır’da 66 çalışanı bulunan THY, 2017 senesinde Mısır- Türkiye arasındaki tarifeli seferlerle 583 bin yolcu taşıdı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aon Hewitt’in 2018, Bilal Çelik, Çalışan bağlılığı, Hurgada, İskenderiye, Kahire, Mısır, Mısır’ın en iyi iş yeri, Şarm eş-Şeyh, THY, THY Kahire Müdürü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları