Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kafkasya’da turist sayısında artış var!

20 Aralık, 2015 | 11:12

Kafkasya Kafkasya’da 2015’de görülen turist sayısı, bir önceki yıla oranla yüzde 18 artış gösterdi.

St. Peterburg’da gerçekleştirilen 3. Uluslararası turizm forumunda basının sorularını yanıtlayan Kuzey Kafkasya Federal Bölge Turizm Koordinasyon Konseyi Başkanı Stanislav Aristov, 2015 yılında bir önceki yıla oranla Kafkasya’ya gelen turist sayısının yüzde 18 arttığını söyledi.

Yıl içerisince Kuzey Kafkasya Federal bölgesindeki yedi Cumhuriyet’e 3 milyon turistin geldiğini belirten Stanislav Aristov, Karaçay-Çerkes, Stavropol Kray ve Dağıstan’ın bu bölgeler arasında ilk sırada yer aldığını söyledi.

Şu sıralar Rusya Federasyonu’nda iç turizm gelişimi ile ilgili olarak Kafkasya’da üç yatırım projesi gerçekleştiriliyor. Yeni turizm tesisleri, Stavropol Kray, Kabardey-Balkar ve İnguşetya’da inşaa edilecek.

Karaçay-Çerkes haber ajansının verdiği bilgilere göre, hedeflenen programlar çerçevesinde yedi proje daha yer alacak. Bunların üçü Dağıstan’da, ikisi Kuzey Osetya’da, biri Kabardey-Balkar’da ve biri Karaçay-Çerkes’de olacak.

En İyi Fiyat & Servis Avantajıyla Kafkasya Turları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kafkasya, Kafkasya bölgesi, Kafkasya gezilecek yerler, Kafkasya nerelere gidilir, Kafkasya turist sayısı, Kafkasya turizm, Kafkasya turizm haberleri, Kafkasya turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları