Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kadir’s Tree House Olympos Kemer

17 Mart, 2011 | 12:14

Kadir’s Tree House Ağaç evleri Kemer Tekirova’da yer alıyor. Macera arayan tatil severler için bu bölgedeki Olympos ve Çıralı ideal bir yer.

Denize ulaşım Olympos harabelerinden 1.5 km. kadar yürüyerek sağlanıyor. İsterseniz servis ile yolculuk etmeniz de mümkün. Yaklaşık 20 yıl önce kurulan Olympos Kadir’s Tree House ağaç evleri bugün 300 kişiye hizmet verebilecek kapasitede. 100 Bungalow, 15 Adet kabin ve 10 oda bulunuyor.

Olympos Kadir’s Tree House da sabah kahvaltıları için 5 çeşit alternatifiniz var. Menülerinde genel olarak et ürünleri, balık mahsulleri ve vejetaryen yemekler bulunuyor.

Olympos sahilleri oldukça az insan faaliyetlerine ev sahipliği yapması nedeniyle bölgede özgürce kafanızı dinleyebileceğiniz bir ortam doğuyor. Sahilin tam ortasında bir çay akıyor ve burası doğal bir duş alanı olarak kullanılabiliyor. Kumsalın yaklaşık 300 m. kadar sol taraflarına doğru ilerlerseniz çıralıya ulaşıyorsunuz. Burada Caretta cinsi su kaplumbağalarını görmeniz mümkün.

Hafta sonu gezileri planlıyorsanız veya dinlenebileceğiniz bir tatil bölgesi arıyorsanız, Kemer Olympos Kadir’s Tree House da aklınıza hiçbir şey takılmadan tatil yapabilirsiniz. Kemer Olympos mutlaka görülmesi gereken doğa harikası bir yer.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ağaç evleri, Caretta, Çıralı, Hafta sonu gezileri, Kadir's Tree House, Kemer, Kemer Olympos, Olympos, Olympos sahilleri, Takirova,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları