Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kadın turisti indiren o taksici gözaltına alındı, aracı ise trafikten men edildi

28 Haziran, 2018 | 12:05

Kadın turisti indiren o taksici gözaltına alındı

Kadın turisti indiren o taksici gözaltına alındı, aracı ise trafikten men edildi. Trafiğe soktuğunu gerekçe göstererek taksisindeki kadın turisti araçtan yolda indiren, valizini yere atan ve parasının üstünü vermediği belirtilen taksi şoförü gözaltına alınırken, taksi de trafikten men edildi.

Kadın turisti indiren o taksici gözaltına alındı, aracı ise trafikten men edildi. Trafiğe soktuğunu gerekçe göstererek taksisindeki kadın turisti araçtan yolda indiren, valizini yere atan ve parasının üstünü vermediği belirtilen taksi şoförü gözaltına alınırken, taksi de trafikten men edildi.

Kadın turisti indiren o taksici gözaltına alındı, aracı ise trafikten men edildi

Kadın turisti araçtan indiren, valizini yere fırlatan ve parasının üstünü vermediği belirtilen taksi şoförü Turizm Şube Müdürlüğü Araştırma Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına aldı.

Sabah gazetesinin haberine göre, taksicinin çalışma ruhsatının da iptal edilmesi için çalışma başlatıldığı kaydedildi.

Havalimanından Beyazıt’a gitmek için bindiği taksiden trafik yoğunluğu nedeniyle Fatih’te inen kadın turiste tepki gösteren taksici, turistin bavulunu yere fırlatmış, o anlar da kameralara yansımıştı. Olaya karışan taksicinin Ali İhsan A. olduğu öğrenildi.

Taksi men edildi, 3750 TL de ceza kesildi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Turizm Şube Müdürlüğü Araştırma Büro Amirleri ekiplerince gözaltına alınan taksici Ali İhsan A.’nın ifadesi alındı.

Kadın turistin şikayetçi olmadığı taksi şoförü hakkında belediye makamlarınca 259 TL cezai işlem yapılırken, Taksiciler Esnaf Odası da taksici Ali İhsan A’nın kullandığı 34 TDF .. plakalı ticarinin trafikten men edildiği tespit edildi.

Sivil Trafik Ekibi de taksi şoförüne, korsan taşımacılık, yolcu indirme bindirme kurallarına riayet etmemek ve saygısızca araç kullanmak maddelerince toplamda 3 bin 481 TL cezai işlem uygulandığı öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Kadın turist, O taksici, Sivil Trafik Ekibi, Taksici gözaltında, Taksiciler Esnaf Odası, Teksi men edildi, Turizm Şube Müdürlüğü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları