Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Juventus’un yıldızı Cristiano Ronaldo, Paris’te 210 odalı otel açıyor!

15 Eylül, 2018 | 11:44

Juventus'un yıldızı Cristiano Ronaldo, Paris’te 210 odalı otel açıyor!

Juventus’un yıldızı Cristiano Ronaldo, Paris’te 210 odalı otel açıyor. 9 yıllık Real Madrid serüvenine bu sezon son veren ve İtalya devi Juventus’a imza atan dünyanın en çok kazanan sporcularından Ronaldo, Fransa’nın başkenti Paris’te otel açacak.

Real Madrid serüvenine son verip, İtalya devi Juventus ile yılın transferini gerçekleştiren, dünyanın en çok kazanan sporcularından Ronaldo, Paris‘te 210 odalı otel açacak.

Juventus’un yıldızı Cristiano Ronaldo, Paris’te 210 odalı otel açıyor

Paris’teki Gauche Nehri yakınında inşa edilecek olan dört yıldızlı otelin yaklaşık 53.4 milyon Pound’a mal olması bekleniyor.

210 odalı olması beklenen otelin ortaklığında ünlü otel firması Pestana da yer alacak. Pestana Grubu’nun Fransa’daki 6. oteli olacak ve yatırımın yarısı kariyerine İtalya‘da devam eden Cristiano Ronaldo tarafından karşılanacak.

Pestana, otelin 2021 yılına hazır olacağını ve şu anda lisansının ön aşamasında olduğunu duyurdu.

Pestana CR7 Lifestyle Hotels

Proje hakkında konuşan Juventus’un yıldızı Cristiano Ronaldo, “Pestana CR7 markasının Paris’te hayata geçirilmesi mükemmel bir fikir. Dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biri ve markanın zarafeti ve sofistike mükemmel uyumunu birleştiren bir hedef” yorumunda bulundu.

Pestana Hotel Group’un Baş Geliştirme Sorumlusu Jose Roquette ise, “Dünyanın en iyi turistik yerlerinden birinde Pestana CR7 Lifestyle Hotels’in izlerini görmek onur verici olacak” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cristiano Ronaldo, Fransa, Gauche Nehri, İtalya, Jose Roquette, Juventus, Paris, Pestana, Pestana CR7 Lifestyle Hotels, Real Madrid,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları