Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Juventuslu Diego Ibiza’da fena yakalandı

10 Temmuz, 2009 | 10:56

Diego Ibiza Juventus’un Werder Bremen’den transfer ettiği Brezilyalı Diego, birlikte tatil yaptığı sevgilisi Sarah Connor’la objektiflere fena yakalandı!..

Diego-Sarah Connor çiftinin sıcak saatleri basına sızdı!

Düyaca ünlü Brezilyalı futbolcu, Ibiza’da şarkıcı sevgilisi Sarah Connor’la tatil yaparken; çiftin, yattaki samimi pozları basında büyük ilgi gördü.

Bu arada, çiftin artık ilişkilerini saklamaktan vazgeçtikleri ve tatil boyunca rahat tavırlar sergilemeyi tercih ettikleri gözlendi.

BENZER IBIZA HABERİ

Abby Clancy, Crouch ile Ibiza’daAbby Clancy, Crouch ile Ibiza’da

Futbolcular ve eşleri soluğu plajlarda almaya devam ediyor. Ünlü manken Abby Clancy, futbolcu sevgilisi Peter Crouch ile İbiza’da stres attı. Bir ara deniz gözlüğüyla suya dalan güzel manken, mayokinisiyle sorun yaşadığı anlarda…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Diego Ibiza, İbiza, İbiza adası, İbiza adası balayı, İbiza adası turları, İbiza balayı, İbiza barları, İbiza El Paradis, İbiza gece hayatı, İbiza gece kulüpleri, İbiza turları, İbiza’daki barlar, Ibıza adasında balayı, San Antonio, Sarah Connor,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları