Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Juventus’a imzayı atan Ronaldo: İz bırakmak istiyorum

17 Temmuz, 2018 | 12:14

Juventus'a imzayı atan Ronaldo: İz bırakmak istiyorum

Yılın transferine imza atan Juventus’un Portekizli futbolcusu Ronaldo imza töreni sonrası, “Bu kulüpte iz bırakmak istiyorum. Herkes UEFA Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak ister ama biz tüm kupalar için mücadele edeceğiz. Juventus’un kazanması için elimden geleni yapacağım.” açıklamasında bulundu.

İtalya Ligi (Serie A) takımlarından Juventus, kadroya dahil edilen dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo’yu basına tanıttı.

Torino‘daki Allianz Stadı’nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Portekizli yıldız Ronaldo, “Bu kulüpte iz bırakmak istiyorum. Herkes UEFA Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak ister ama biz tüm kupalar için mücadele edeceğiz. Juventus’un kazanması için elimden geleni yapacağım.” diye konuştu.

“Kariyerim için yeni bir sayfa açıyorum”

Real Madrid‘den ayrıldığı için üzgün olmadığını dile getiren 33 yaşındaki yıldız oyuncu, “Kariyerim için yeni bir sayfa açıyorum. Kariyerimin bu aşamasında böyle müthiş bir kulübe gelebilmek beni çok mutlu etti.” dedi.

Sadece bir futbolcu değil insan olarak da örnek olmak istediğini belirten Cristiano Ronaldo, “Gençlere yardım etmek istiyorum. Kariyerim açısından büyük bir an. 4 yıllık sözleşmem var ve bu takımın yeni zaferleri için daha çok çalışmak istiyorum.

Juventus dünyanın en iyi kulüplerinden biri, çok iyi bir başkan ve teknik direktöre sahip. Ayrıca, taraftarlar harika bir karşılama yaptı, onlara da çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Ronaldo: İz bırakmak istiyorum

“Serie A çok zor ama Juventus da ben de hazırım”

Mükemmel hissettiğini aktaran Juventus’un yeni transferi Ronaldo, “Serie A çok zor ama Juventus da ben de hazırım. Yaşım önemli değil, kendimi iyi ve motive hissediyorum. Başlamayı dört gözle bekliyorum. Teknik direktör Allegri ile görüştüm. 30 Temmuz’da idmanlara başlayacağım. İlk lig maçında oynamak istiyorum.” dedi.

Bir an önce oynamak için sabırsızlandığı söyleyen Portekizli yıldız, “Çok motiveyim. Yeniden en üst seviyede oyuncu olduğumu göstermek istiyorum. Real Madrid’deki hikayem inanılmazdı ve taraftarlara teşekkür ederim. Ancak hayatıma şimdi yeni bir sayfa açtım.” açıklamasında bulundu.

Ronaldo: İz bırakmak istiyorum

Kariyerinde hiçbir zaman kolayı seçmediğini belirten Cristiano Ronaldo, “Meydan okumayı seviyorum. Her zaman olduğu gibi elimden gelenin en iyisini yaparak Juventus tarihinde de iz bırakmak istiyorum.” diye konuştu.

Ronaldo son olarak, fiziksel ve mental olarak kendisini çok iyi hissettiğini belirterek, “Kariyerim için büyük bir adım. Benim yaşımdaki çoğu futbolcu böyle kararlar alamıyor. Bana bu fırsatı sunduğu için Juventus’a minnettarım.” diyerek sözlerine noktayı koydu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Allegri, Cristiano Ronaldo, İtalya, Juventus, Portekizli yıldız, Real Madrid, Şampiyonlar Ligi, Seri A,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları