Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Juventus ile anlaşan Ronaldo’dan Real Madrid’e veda mektubu

11 Temmuz, 2018 | 12:05

Juventus ile anlaşan Ronaldo’dan Real Madrid'e veda mektubu

Dünyanın en iyi futbolcusu olarak adlandırılan Cristiano Ronaldo, Juventus ile anlaşması sonrası Real Madrid’e veda ederken, bir de mektubu yayımladı.

La Liga ekibi Real Madrid’in internet sitesinde yayımlanan Ronaldo’nun mektubunda, İspanya temsilcisindeki yıllarını hayatının en mutlu dönemi olarak tarif eden yıldız oyuncu, kulüp ve kent için büyük şükran duyguları beslediğini belirtti.

Juventus ile anlaşan Ronaldo’dan Real Madrid’e veda mektubu

Real Madrid taraftarının gösterdiği yakınlık ve sevgi için teşekkür eden Ronaldo, “Ancak, hayatımda yeni bir döneme girmenin zaman geldi ve bu yüzden kulübün transferimi kabul etmesini istedim. Bunan dolayı üzgünüm. Herkesten, özellikle de takipçilerimden beni anlamalarını rica ediyorum.” yorumunda bulundu.

“Asla unutmayacağımı çok iyi biliyorum”

Real Madrid’de 9 yılın heyecan verici ve zorlu geçtiğini dile getiren Ronaldo, “Burada, benzersiz bir futbol hayatı yaşadığımı asla unutmayacağımı çok iyi biliyorum.” cümlelerini kullandı.

Real Madrid formasıyla sahada ve soyunma odasında muhteşem takım arkadaşlarına sahip olduğunu ifade eden 33 yaşındaki Portekizli yıldız, “Çevremde, inanılmaz bir kalabalığın sıcaklığını her zaman hissettim. Real Madrid benim ve ailemin kalbini fethetti.” dedi.

Kulübe, başkana, yöneticilere, takım arkadaşlarına, teknisyenlere, doktorlara ve tüm takım çalışanlarına teşekkür eden Portekiz Milli Takımı oyuncusu Ronaldo, mektubuna noktayı şöyle koydu:

“Transfer konusunda çok düşündüm ve yeni bir döneme başladığımı biliyorum. Ayrılıyorum ama nerede olursam olayım bu formanın, armanın ve Santiago Bernabeu’nun içimde olduğunu hissetmeye devam edeceğim. Herkese teşekkürler ve 9 sene önce stadyumda ilk defa söylediğim gibi sesleniyorum: Haydi Madrid.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cristiano Ronaldo, Juventus, La Liga, Real Madrid, Santiago Bernabeu, Veda Mektubu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları